UCPA

Doğa sporlarında çıtayı daima yukarı taşıdık!

image description

Sorumluluk & Misyon

UCPA Misyonu, doğa spor ve aktivitelerini mümkün olduğunca çok genç insan için mümkün kılarken, güvenliği diğer her şeyin ötesinde ön planda tutmaktır. Şirketimizin uygulamalarına yansıyan temel unsur budur.

image description

Uzmanlık Alanlarımız

Yerel spor etkinlik ve aktiviteleri. Spor ve aktivite tatilleri. Profesyonel eğitim.

image description

Değerlerimiz

Hoşgörü, cömertlik, keyif ve macera ruhu organizasyonumuzun kalbindedir. UCPA olarak bu temel değerlere dayalı yeni bir spor vizyonu geliştirdik. Kişisel gelişimi destekleyen ilerici bir koçluk sistemi ile performans üzerine fazla baskı uygulamadan, tüm gençlerin erişebileceği spor ve etkinliklere odaklanıyoruz.

UCPA

Açık Hava Sporları Merkezleri Birliği

Tecrübe ve Vizyonumuz

UCPA, açık hava sporları ve etkinlikleri konusunda uzmanlaşmış bir seyahat şirketidir. 46 yıldır uluslararası düzeyde binlerce gence danışmanlık, organizasyon ve macera sporları imkanı sunuyor oluşumuzun deneyim ve gururuyla, Fransa ve dünya çapındaki 70 destinasyonda, 140 spor merkezinde, 80 farklı spor etkinliği sunmaktayız.

Merkezlerimizde, toplu yaşam tarzı eğlenceyi daha da arttırıyor. Ortak odalar, yemekleri büyük bir masanın etrafında birlikte yemek, birlikte günlük etkinliklerin keyfini çıkarmak, akşamları farklı kültür ve yaşam tarzlarına sahip genç insanlarla sosyalleşmek. Tatilde macera arıyorsanız, UCPA tam size göre!

Nasıl çalışıyor, neler sunuyoruz?

Uzmanlık bilgimizle mesleki becerilerimizi eğlenceli bir atmosferde harmanlıyor, gelişme ve neşe içeren bir tatil garantisi sunuyoruz.
UCPA olarak, spor alanındaki en büyük isimlerden bazılarıyla ortaklıklar kurduk (Rossignol, Scubapro ve Rip Curl bunlardan bazıları). Ayrıca Fransa ve dünya genelinde sıradışı ve muhteşem konumlarda bulunan spor merkezlerimizde kendi eğitmenlerimizi işe alıp eğitiyoruz.

Yaz veya kış olsun, mümkün olan en uygun fiyatlarla sizlere konaklama, dersler, ekipman desteği ve UCPA misafirperverliğini sunuyoruz.

Kokteyl

Kokteyl programımız sizin seçtiğiniz aktivitelerle oluşan bir program. Windsurf, Kitesurf, Katmaran, Trekking, Yoga, Dağ ...

Tüplü Dalış

Tam pansiyon konaklama, 3 günlük dalış programı, 2 gün ise isterseniz Windsurf veya Kitesurf kullanımı ile güvenli ortamda ve ...

Yoga & Form

Değerli konuklarımıza eşsiz bir coğrafyada, yeşilin ve mavinin birleştiği bir koyda uzman eğitmenlerimiz eşliğinde Yoga ...

Trekking

Trekking birçok yerde yapılabilir ancak çok az yer Hisarönü ve Kapadokya çevresi kadar güzeldir. Doğanın kalbine doğru bir ...

At Turu

Güzel Atlar ülkesi, Kapadokya! Güzel atlar ülkesini güzel atlarımızla keşfetmeye ne dersiniz? Değerli misafirlerimizi ...

Katamaran

Rüzgârı hiç eksik olmayan Marmaris / Hisarönü koyunda deneyimli ve profesyonel eğitmenler eşliğinde Hobie Cat 16 ve 18 sınıfı ...

Kitesurf

Dünya’da son yıllarda en popüler sporlardan biri olan kitesurf ile UCPA’nın dünyadaki farklı merkezlerinde eğitim almış ve ...

Windsurf

Datça veya Hisarönü tesislerimizde mükemmel konumda, doğa ile bütünlük içinde rüzgâr sörfü heyecanını bizimle ...

UCPA

UCPA, 1901 Fransa kanununa bağlı, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Turizm Bakanlığı, Eğitim Bakanlığı, klüpler ve spor cemiyetleri tarafından desteklenmekte ve birlikte yönetilmektedir.

Değerlerimiz

Hoşgörü, cömertlik, keyif ve macera ruhu organizasyonumuzun kalbindedir. UCPA olarak bu temel değerlere dayalı yeni bir spor vizyonu geliştirdik. Kişisel gelişimi destekleyen ilerici bir koçluk sistemi ile performans üzerine fazla baskı uygulamadan, tüm gençlerin erişebileceği spor ve etkinliklere odaklanıyoruz.

TAVSİYE EDİLME ORANI
96%
SADIK MİSAFİR ORANI
92%
”Her yıl 6 - 39 yaş arası 230.000 genç gezgin bizimle seyahat ediyor.”
Sürdürülebilir Turizm

Sürdürülebilir turizm çevreleri korur, yerel kültürlere saygı duyar, toplulukları destekler, doğal kaynakları korur ve kirliliği en aza indirir.

İnovatif Turizm

Yeni deneyimler yaratmak üzere yerel tarih, kültür, yerel mutfak vb. çeşitlilikleri yürüyerek, bisikletle veya tercih ettiğiniz şekilde keşfetmeniz için yaratıcı turlar.

Macera Turizmi

Doğa kuralları belirler ve insana meydan okur. Doğal güzelliği ve fiziksel özellikleriyle tanınan uzak mekanlarda rafting, kano, trekking, kamping şeklinde deneyimlenir. ...

Aktif Turizm

Aktif Turizmin eko turizm ve doğa turizmi ile ortak yanları olduğu gibi, aksiyon ve macera turlarını da içerir. Eğlence, eğitim ve kişisel gelişim gibi unsurları da içerir.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Başarımızda payı olan ve bizi destekleyenler